Pixture Reloaded (8.x-3.0) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Search
hy: Որոնել

en: Help
hy: Օգնություն

en: Page title
hy: Էջի վերնագիր

en: User login
hy: Օգտագործողի մուտք

en: Tools
hy: Գործիքներ

en: Status messages
hy: Ստատուս հաղորդագրություններ
