Pixture Reloaded (8.x-3.0) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Search
is: Leit

en: Help
is: Hjálp

en: Page title
is: Titill síðu

en: Text color
is: Litur á texta

en: User login
is: Innskráning notanda

en: Tools
is: Tól

en: Tabs
is: Flipar
