Pixture Reloaded (8.x-3.0) - en to it translation catalogue (16 entries)

en: Search
it: Cerca

en: Help
it: Aiuto

en: Page title
it: Titolo della pagina

en: Text color
it: Colore del testo

en: User login
it: Accesso utente

en: Tools
it: Strumenti

en: Link color
it: Colore collegamenti

en: Tabs
it: Schede

en: Main menu
it: Menu principale

en: Header top
it: Testata superiore

en: Header bottom
it: Testata inferiore

en: Breadcrumbs
it: Breadcrumb

en: Status messages
it: Messaggi di stato

en: Main page content
it: Contenuto della pagina principale

en: Site branding
it: Branding del sito

en: Primary admin actions
it: Azioni di amministrazione principali
