Pixture Reloaded (8.x-3.0) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Search
ka: ძიება

en: Help
ka: დახმარება

en: Page title
ka: გვერდის სათაური

en: Text color
ka: ტექსტის ფერი

en: User login
ka: მომხმარებლის ავტორიზაცია

en: Tools
ka: ხელსაწყოები

en: Link color
ka: ბმულის ფერი
