Pixture Reloaded (8.x-3.0) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Help
km: ជំនួយ

en: Page title
km: ចំណងជើង​ទំព័រ

en: Text color
km: ពណ៌​អត្ថបទ

en: User login
km: ការ​ចូល​របស់​អ្នក​ប្រើ

en: Link color
km: ពណ៌​តំណ

en: Main menu
km: ម៉ឺនុយ​មេ

en: Header top
km: កំពូល​បឋមកថា

en: Header bottom
km: បាត​បឋមកថា

en: Main page content
km: មាតិកា​ទំព័រ​មេ
