Pixture Reloaded (8.x-3.0) - en to ku translation catalogue (12 entries)

en: Search
ku: گەڕان

en: Help
ku: یارمەتی

en: Page title
ku: ناونیشانی په‌ڕه‌

en: Text color
ku: ڕه‌نگی نووسین

en: User login
ku: چوونەژوورەوەی ئەندام

en: Tools
ku: ئامرازەکان

en: Link color
ku: ڕەنگی بەستەر

en: Main menu
ku: پێڕستی سەرەکی

en: Header top
ku: لووتکەی سەرپەڕە

en: Header bottom
ku: ژێرەوەی سەرپەڕە

en: User menu
ku: پێڕستی بەکارهێنەر

en: Main page content
ku: ناوەڕۆکی پەڕەی سەرەکی
