Pixture Reloaded (8.x-3.0) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Search
mr: शोध

en: Help
mr: मदत

en: Page title
mr: पृष्ठ शीर्षक

en: Text color
mr: अक्षराचा रंग

en: User login
mr: सदस्य आगमन

en: Tools
mr: साधने
