Pixture Reloaded (8.x-3.0) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Search
my: ရှာရန်

en: Help
my: အကူအညီ

en: Page title
my: စာမျက်နှာ၏ ခေါင်းစဉ်

en: Text color
my: စာသားအရောင်

en: User login
my: ၀င်ရန်

en: Tools
my: ကိရိယာများ

en: Main menu
my: ပင်မ menu

en: Main page content
my: အဓိကစာမျက်နှာပါ အကြောင်းအရာ
