Pixture Reloaded (8.x-3.0) - en to nl translation catalogue (18 entries)

en: Search
nl: Zoeken

en: Page title
nl: Paginatitel

en: Base
nl: Basis

en: Text color
nl: Tekstkleur

en: User login
nl: Gebruikerslogin

en: Tools
nl: Hulpmiddelen

en: Link color
nl: Linkkleur

en: Tabs
nl: Tabbladen

en: Main menu
nl: Hoofdmenu

en: Header top
nl: Bovenzijde kop

en: Header bottom
nl: Onderzijde kop

en: Breadcrumbs
nl: Kruimelpad

en: Status messages
nl: Statusberichten

en: User menu
nl: Gebruikersmenu

en: Main page content
nl: Primaire inhoud van de pagina

en: Footer menu
nl: Footer-menu

en: Site branding
nl: Branding van de website

en: Primary admin actions
nl: Primaire beheeracties
