Pixture Reloaded (8.x-3.0) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: Search
nn: Søk

en: Help
nn: Hjelp

en: Text color
nn: Tekstfarge

en: User login
nn: Brukarinnlogging

en: Link color
nn: Lenkefarge

en: Main menu
nn: Hovudmeny

en: Header top
nn: Topptekst topp

en: Header bottom
nn: Topptekst botn

en: User menu
nn: Brukarmeny
