Pixture Reloaded (8.x-3.0) - en to pl translation catalogue (20 entries)

en: Search
pl: Szukaj

en: Help
pl: Pomoc

en: Page title
pl: Tytuł strony

en: Base
pl: Podstawa

en: Text color
pl: Kolor tekstu

en: User login
pl: Nazwa użytkownika

en: Tools
pl: Narzędzia

en: Link color
pl: Kolor odnośników

en: Tabs
pl: Zakładki

en: Main menu
pl: Menu główne

en: Header top
pl: Kolor górnej części nagłówka

en: Header bottom
pl: Kolor dolnej części nagłówka

en: Breadcrumbs
pl: Breadcrumby

en: Status messages
pl: Wiadomości statusu

en: Header text
pl: Tekst nagłówka

en: User menu
pl: Menu użytkownika

en: Main page content
pl: Zawartość główna

en: Footer menu
pl: Menu stopki

en: Site branding
pl: Marka witryny

en: Primary admin actions
pl: Podstawowe akcje administratora
