Pixture Reloaded (8.x-3.0) - en to ru translation catalogue (24 entries)

en: Search
ru: Поиск

en: Help
ru: Справка

en: Page title
ru: Заголовок страницы

en: Base
ru: База

en: Text color
ru: Цвет текста

en: User login
ru: Вход на сайт

en: Tools
ru: Инструменты

en: Link color
ru: Цвет ссылок

en: Tabs
ru: Вкладки

en: Red Carpet
ru: Красный ковёр

en: Forest Green
ru: Зелёный лес

en: Silver
ru: Серебристый

en: Ocean Water
ru: Океанская вода

en: Main menu
ru: Главное меню

en: Header top
ru: Заголовок вверху

en: Header bottom
ru: Заголовок внизу

en: Breadcrumbs
ru: Строка навигации

en: Status messages
ru: Системные сообщения

en: Header text
ru: Текст заголовка

en: User menu
ru: Меню пользователя

en: Main page content
ru: Содержимое страницы

en: Footer menu
ru: Меню в подвале

en: Site branding
ru: Брендинг сайта

en: Primary admin actions
ru: Основные действия администратора
