Pixture Reloaded (8.x-3.0) - en to sk translation catalogue (15 entries)

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Help
sk: Pomoc

en: Page title
sk: Názov stránky

en: Text color
sk: Farba textu

en: User login
sk: Prihlásenie

en: Tools
sk: Nástroje

en: Link color
sk: Farba odkazu

en: Tabs
sk: Záložky

en: Main menu
sk: Hlavné menu

en: Header top
sk: Vrch hlavičky

en: Header bottom
sk: Spodok hlavičky

en: User menu
sk: Používateľské menu

en: Main page content
sk: Hlavný obsah stránky

en: Footer menu
sk: Menu v päte

en: Navbar
sk: Navigačný panel
