Pixture Reloaded (8.x-3.0) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Search
sl: Išči

en: Help
sl: Pomoč

en: Page title
sl: Naslov strani

en: Text color
sl: Barva besedila

en: User login
sl: Prijava

en: Header top
sl: Glava na vrhu
