Pixture Reloaded (8.x-3.0) - en to sr translation catalogue (10 entries)

en: Search
sr: Претрага

en: Page title
sr: Наслов стране

en: Text color
sr: Боја текста

en: User login
sr: Пријављивање корисника

en: Link color
sr: Боја линкова

en: Main menu
sr: Главни мени

en: Breadcrumbs
sr: Навигација са путањом

en: Status messages
sr: Статусне поруке

en: Main page content
sr: Главни садржај странице

en: Site branding
sr: Лого
