Pixture Reloaded (8.x-3.0) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Page title
ug: بەت تېمىسى

en: Base
ug: ئاساس

en: Text color
ug: تېكىست رەڭگى

en: User login
ug: كىرىش

en: Tabs
ug: جەدۋەل

en: Silver
ug: كۈمۈشرەڭ

en: Main menu
ug: باش تىزىملىك

en: User menu
ug: تىزىملىك
