PKI Registration Authority (8.x-1.0-alpha1) - en to da translation catalogue (13 entries)

en: On
da: Tilsluttet

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Name
da: Navn

en: Off
da: Afbrudt

en: Promoted to front page
da: Forfremmet til forside

en: Code
da: Kode

en: Basic settings
da: Basale indstillinger

en: Messages
da: Beskeder

en: Authentication
da: Godkendelse

en: About
da: Om

en: Registration
da: Tilmelding

en: Expiry date
da: Udløbsdato
