PKI Registration Authority (8.x-1.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: E-mail
gu: ઈમેલ

en: On
gu: ચાલુ

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Name
gu: નામ

en: Messages
gu: સંદેશાઓ

en: About
gu: વિશે
