PKI Registration Authority (8.x-1.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: E-mail
ka: ელ.ფოსტა

en: On
ka: ჩართვა

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Name
ka: სახელი

en: Off
ka: გამორთვა

en: Code
ka: კოდი

en: Messages
ka: შეტყობინებები
