PKI Registration Authority (8.x-1.0-alpha1) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: E-mail
th: อีเมล

en: On
th: เปิด

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Off
th: ปิด

en: Code
th: รหัส

en: Messages
th: ข้อความ

en: About
th: เกี่ยวกับ
