PKI Registration Authority (8.x-1.0-alpha2) - en to bo translation catalogue (12 entries)

en: E-mail
bo: གློག་ཡིག

en: On
bo: ཁ་ཕྱེ

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Name
bo: མིང

en: Off
bo: ཁ་རྒྱག

en: Promoted to front page
bo: མདུན་ངོས་སུ་འོས་སྦྱོར་བྱས་པ

en: Code
bo: ཨང་རྟགས

en: Basic settings
bo: གཞི་རྩའི་སྒྲིག་འགོད

en: Messages
bo: བརྡ་འཕྲིན

en: Authentication
bo: ཐོབ་ཐང་ར་སྤྲོད

en: About
bo: གསལ་བཤད
