PKI Registration Authority (8.x-1.0-alpha3) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: E-mail
ast: Corréu-e

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Name
ast: Nome

en: Code
ast: Códigu
