PKI Registration Authority (8.x-1.0-alpha3) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: E-mail
hr: E-pošta

en: On
hr: Uključi

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Name
hr: Naziv

en: Promoted to front page
hr: Promovirano na naslovnici

en: Code
hr: Kôd

en: Basic settings
hr: Osnovne postavke

en: Messages
hr: Poruke

en: About
hr: Opis
