PKI Registration Authority (8.x-1.0-alpha3) - en to pl translation catalogue (15 entries)

en: On
pl: Włączony

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Name
pl: Nazwa

en: Off
pl: Wyłączony

en: Promoted to front page
pl: Promowany na stronie głównej

en: Code
pl: Kod

en: Basic settings
pl: Ustawienia podstawowe

en: Messages
pl: Wiadomości

en: Authentication
pl: Uwierzytelnianie

en: About
pl: O stronie

en: Registration
pl: Rejestracja

en: Confirmed
pl: Potwierdzone

en: Serial number
pl: Numer seryjny

en: Country ID
pl: ID państwa
