PKI Registration Authority (8.x-1.0-alpha3) - en to pt translation catalogue (15 entries)

en: On
pt: Habilitado

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Name
pt: Nome

en: Off
pt: Desligado

en: Promoted to front page
pt: Promovido para a página inicial

en: Code
pt: Código

en: Basic settings
pt: Configurações básicas

en: Messages
pt: Mensagens

en: Authentication
pt: Autenticação

en: About
pt: Sobre

en: Registration
pt: Registro

en: Expiry date
pt: Data de expiração

en: Serial number
pt: Número de série

en: Certificate
pt: Certificado
