PKI Registration Authority (8.x-1.0-alpha3) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: E-mail
ta: மின் அஞ்சல்

en: On
ta: சரி

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Name
ta: பெயர்

en: Off
ta: இல்லை

en: Promoted to front page
ta: முதல் பக்கத்தில் ஏற்றப்பட்டது

en: Code
ta: நிரல்

en: Messages
ta: செய்திகள்

en: About
ta: பற்றி
