PKI Registration Authority (8.x-1.0-alpha4) - en to he translation catalogue (15 entries)

en: E-mail
he: אימייל

en: On
he: פעיל

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Name
he: שם

en: Off
he: כבוי

en: Promoted to front page
he: מקודם לדף הראשי

en: Code
he: קוד

en: Basic settings
he: הגדרות בסיסיות

en: Messages
he: מסרים

en: Authentication
he: הזדהות

en: About
he: אודות

en: Confirmed
he: מאושר

en: Expiry date
he: תאריך תפוגה

en: Serial number
he: מספר סידורי
