PKI Registration Authority (8.x-1.0-alpha4) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Name
kk: Аты

en: Promoted to front page
kk: Басты параққа шығарылған

en: Code
kk: Коды

en: Messages
kk: Хаттар

en: Registration
kk: Тіркелу
