PKI Registration Authority (8.x-1.0-alpha4) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: E-mail
ku: ئیمێل

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Name
ku: ناو

en: Promoted to front page
ku: لە پەڕەی سەرەتادا بڵاوکراوەتەوە

en: Code
ku: کۆد

en: About
ku: دەربارە
