PKI Registration Authority (8.x-1.0-alpha4) - en to vi translation catalogue (16 entries)

en: E-mail
vi: Thư điện tử

en: On
vi: Bật

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Name
vi: Tên

en: Off
vi: Tắt

en: Promoted to front page
vi: Đưa lên trang chủ

en: Code
vi: Mã

en: Basic settings
vi: Các thiết lập cơ bản

en: Messages
vi: Thông báo

en: Authentication
vi: Xác thực

en: About
vi: Giới thiệu

en: Registration
vi: Đăng ký

en: Passphrase
vi: Cụm từ mật khẩu

en: Serial number
vi: Số thứ tự

en: Certificate
vi: Chứng nhận
