PKI Registration Authority (8.x-1.0-alpha5) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Name
am: ስም

en: Promoted to front page
am: ወደ ፊተኛው ገጽ የተሸጋገረ

en: Code
am: ኮድ
