PKI Registration Authority (8.x-1.0-alpha5) - en to de translation catalogue (16 entries)

en: E-mail
de: E-Mail

en: On
de: An

en: Yes
de: Ja

en: No
de: Nein

en: Off
de: Aus

en: Promoted to front page
de: Auf der Startseite anzeigen

en: Basic settings
de: Grundeinstellungen

en: Messages
de: Benachrichtigungen

en: Authentication
de: Authentifizierung

en: About
de: Über

en: Registration
de: Registrierung

en: Confirmed
de: Bestätigt

en: Expiry date
de: Ablaufdatum

en: Serial number
de: Seriennummer

en: Certificate
de: Zertifikat

en: Recommendations to make your passphrase stronger:
de: Vorschläge die Ihnen helfen Ihr Passwort sicherer zu machen:
