PKI Registration Authority (8.x-1.0-alpha5) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: E-mail
mr: विरोप (E-mail)

en: On
mr: वर

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Name
mr: नाव

en: Off
mr: बंद
