PKI Registration Authority (8.x-1.0-alpha5) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: E-mail
ur: برقی خط

en: On
ur: آن

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Name
ur: نام

en: Code
ur: کوڈ
