PKI Registration Authority (8.x-1.0-alpha6) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: E-mail
be: Адрас э-пошты

en: On
be: На

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Name
be: Імя

en: Promoted to front page
be: Прасунутае на галоўную старонку

en: Code
be: Код

en: About
be: Аб
