PKI Registration Authority (8.x-1.0-alpha6) - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: E-mail
fi: Sähköposti

en: On
fi: Käytössä

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Name
fi: Nimi

en: Off
fi: Pois päältä

en: Promoted to front page
fi: Näytetään etusivulla

en: Code
fi: Koodi

en: Basic settings
fi: Perusasetukset

en: Messages
fi: Viestit

en: Authentication
fi: Tunnistaminen

en: About
fi: Tietoja

en: Registration
fi: Rekisteröinti
