PKI Registration Authority (8.x-1.0-alpha6) - en to hu translation catalogue (17 entries)

en: On
hu: Be

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Name
hu: Név

en: Off
hu: Ki

en: Promoted to front page
hu: Címlapra helyezve

en: Code
hu: Kód

en: Basic settings
hu: Alapbeállítások

en: Messages
hu: Üzenetek

en: Authentication
hu: Azonosítás

en: About
hu: Leírás

en: Registration
hu: Regisztráció

en: Confirmed
hu: Megerősítve

en: Expiry date
hu: Lejárat dátuma

en: Serial number
hu: Sorozatszám

en: Certificate
hu: Tanúsítvány

en: Country ID
hu: Országazonosító
