PKI Registration Authority (8.x-1.0-alpha6) - en to id translation catalogue (12 entries)

en: E-mail
id: Email

en: On
id: Pada

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: Name
id: Nama

en: Off
id: Matikan

en: Promoted to front page
id: Dipromosikan ke halaman depan

en: Code
id: Kode

en: Messages
id: Pesan-pesan

en: Authentication
id: Autentikasi

en: About
id: Tentang

en: Registration
id: Pendaftaran
