PKI Registration Authority (8.x-1.0-alpha7) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: E-mail
hy: Էլ. փոստ

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Name
hy: Անուն

en: Code
hy: Կոդ
