PKI Registration Authority (8.x-1.0-alpha3) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: E-mail
ar: البريد الإلكتروني

en: On
ar: في

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Name
ar: الاسم

en: Off
ar: إيقاف

en: Promoted to front page
ar: مرقّى إلى الصفحة الرئيسية

en: Code
ar: الكود

en: Messages
ar: الرسائل

en: Authentication
ar: المصادقة

en: About
ar: حول
