PKI Registration Authority (8.x-1.0-alpha7) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Name
bs: Ime

en: Promoted to front page
bs: Promoviran na početnu stranicu

en: Code
bs: Kod

en: Messages
bs: Poruke
