PKI Registration Authority (8.x-1.0-alpha3) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: On
ro: Pornit

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Name
ro: Nume

en: Off
ro: Oprit

en: Promoted to front page
ro: Promovat pe prima pagină

en: Code
ro: Cod

en: Basic settings
ro: Setări de bază

en: Messages
ro: Mesaje

en: Authentication
ro: Autentificare

en: About
ro: Despre

en: Certificate
ro: Diploma
