PKI Registration Authority (8.x-1.0-alpha7) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: E-mail
ug: ئېلخەت

en: Name
ug: ئىسىم

en: Promoted to front page
ug: باش بەتتە كۆرسىتىش

en: Code
ug: كود

en: About
ug: ھەققىدە
