Planyo online reservation system module (8.x-1.0) - en to fi translation catalogue (30 entries)

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Search box
fi: Hakukenttä

en: Custom
fi: Oma

en: Do nothing
fi: Älä tee mitään

en: English
fi: englanti

en: French
fi: ranska

en: Italian
fi: italia

en: Spanish
fi: espanja

en: Japanese
fi: japani

en: Korean
fi: korea

en: Croatian
fi: kroatia

en: Czech
fi: tšekki

en: Danish
fi: tanska

en: Dutch
fi: hollanti

en: Finnish
fi: suomi

en: German
fi: saksa

en: Greek
fi: kreikka

en: Hungarian
fi: unkari

en: Polish
fi: puola

en: Romanian
fi: romania

en: Russian
fi: venäjä

en: Slovak
fi: slovakki

en: Swedish
fi: ruotsi

en: Reservation
fi: Varaus

en: Catalan
fi: katalaani

en: Estonian
fi: viro (eesti)

en: Icelandic
fi: islanti

en: Greenlandic
fi: grönlanti

en: Slovenian
fi: sloveeni
