Planyo online reservation system module (8.x-1.0) - en to hr translation catalogue (28 entries)

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Search box
hr: Okvir za pretraživanje

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: English
hr: Engleski

en: French
hr: Francuski

en: Italian
hr: Italijanski

en: Spanish
hr: Španjolski

en: Japanese
hr: Japanski

en: Korean
hr: Korejski

en: Croatian
hr: Hrvatski

en: Czech
hr: Češki

en: Danish
hr: Danski

en: Dutch
hr: Nizozemski

en: Finnish
hr: Finski

en: German
hr: Njemački

en: Greek
hr: Grčki

en: Hungarian
hr: Mađarski

en: Polish
hr: Poljski

en: Romanian
hr: Rumunjski

en: Russian
hr: Ruski

en: Slovak
hr: Slovački

en: Swedish
hr: Švedski

en: Catalan
hr: Katalonski

en: Estonian
hr: Estonski

en: Icelandic
hr: Islandski

en: Greenlandic
hr: Grenlandski

en: Slovenian
hr: Slovenski
