Planyo online reservation system module (8.x-1.0) - en to my translation catalogue (18 entries)

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: English
my: အင်္ဂလိပ်ဘာသာ (English)

en: French
my: ပြင်သစ်

en: Italian
my: အီတလီ

en: Spanish
my: စပိန်

en: Japanese
my: ဂျပန်

en: Korean
my: ကိုရီးယား

en: Croatian
my: ခရိုအေးရှား

en: Czech
my: ချက်

en: Danish
my: ဒိန်းမတ်ဘာသာစကား

en: Dutch
my: ဒတ်ချ်

en: German
my: ဂျာမာန်

en: Greek
my: ဂရိတ်

en: Hungarian
my: ဟန်ဂေရီ

en: Romanian
my: ရိုမေးနီးယား

en: Russian
my: ရုရှား

en: Slovak
my: ဆလိုဗက်
