Planyo online reservation system module (8.x-1.0) - en to sk translation catalogue (29 entries)

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Search box
sk: Vyhľadávací box

en: Custom
sk: Vlastná

en: Do nothing
sk: Nerobiť nič

en: English
sk: Angličtina

en: French
sk: Francúzština

en: Italian
sk: Taliančina

en: Spanish
sk: Španielčina

en: Japanese
sk: Japončina

en: Korean
sk: Kórejčina

en: Croatian
sk: Chorvátčina

en: Czech
sk: Čeština

en: Danish
sk: Dánčina

en: Dutch
sk: Holandčina

en: Finnish
sk: Fínčina

en: German
sk: Nemčina

en: Greek
sk: Gréčtina

en: Hungarian
sk: Maďarčina

en: Polish
sk: Poľština

en: Romanian
sk: Rumunčina

en: Russian
sk: Ruština

en: Slovak
sk: Slovenčina

en: Swedish
sk: Švédčina

en: Catalan
sk: Katalánčina

en: Estonian
sk: Estónčina

en: Icelandic
sk: Islandčina

en: Greenlandic
sk: Grónčina

en: Slovenian
sk: Slovinčina
