Planyo online reservation system module (8.x-1.1) - en to ast translation catalogue (10 entries)

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Search box
ast: Caxa de gueta

en: Custom
ast: Personalizáu

en: English
ast: Inglés

en: French
ast: Francés

en: Italian
ast: Italianu

en: Spanish
ast: Castellanu

en: Japanese
ast: Xaponés

en: Korean
ast: Coreanu
