Planyo online reservation system module (8.x-1.1) - en to de translation catalogue (36 entries)

en: Yes
de: Ja

en: No
de: Nein

en: Search box
de: Suchfeld

en: Custom
de: Benutzerdefiniert

en: Do nothing
de: Nichts machen

en: English
de: Englisch

en: French
de: Französisch

en: Italian
de: Italienisch

en: Spanish
de: Spanisch

en: Japanese
de: Japanisch

en: Korean
de: Koreanisch

en: Default mode
de: Standardmodus

en: Croatian
de: Kroatisch

en: Czech
de: Tschechisch

en: Danish
de: Dänisch

en: Dutch
de: Niederländisch

en: Finnish
de: Finnisch

en: German
de: Deutsch

en: Greek
de: Griechisch

en: Hungarian
de: Ungarisch

en: Norwegian
de: Norwegisch

en: Polish
de: Polnisch

en: Romanian
de: Rumänisch

en: Russian
de: Russisch

en: Slovak
de: Slowakisch

en: Swedish
de: Schwedisch

en: Reservation
de: Reservierung

en: Catalan
de: Katalonisch

en: Estonian
de: Estnisch

en: Icelandic
de: Isländisch

en: Greenlandic
de: Grönländisch

en: Slovenian
de: Slowenisch

en: Chinese (Traditional)
de: Chinesisch (Traditionell)

en: Portuguese (Portugal)
de: Portugiesisch (Portugal)

en: Portuguese (Brazil)
de: Portugiesisch (Brasilien)

en: Auto-detect
de: Automatische Erkennung
