Planyo online reservation system module (8.x-1.1) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: English
gu: અંગ્રેજી

en: French
gu: ફ્રેન્ચ

en: Italian
gu: ઇટાલિયન

en: Spanish
gu: સ્પેનિશ

en: Japanese
gu: જાપાનીઝ

en: Korean
gu: કોરિયન

en: Russian
gu: રશિયન
